Új hozzászólás Aktív témák

  • cefre00

    tag

    @quailstorm

    Abszolút durva, hogy milyen szinten degradálta a tudást a S30-S40 széria a korábbi Nokia OS-hez képest. De a KakiOS (köszi @janeszgol) még az útja elején van, benne van a potenciál, hogy legyen belőle valami jó. :)

    @Bog

    Teljesen egyetértek abban, hogy vannak dolgok, amiben nagyon nem fasza.
    1. Tényleg lassú de legalább van Google integráció valamilyen szinten. A sima butafonokban nem volt eddig ilyesmi, tehát ez nekem előrelépés. Hogy nem kellett a SIM-ről importálni, az pedig nekem non-plusz-ultra.
    2. A fájlkezelő hiánya pedig az iOS-en vagy éppen a WP 7.x, 8.0-n nem fájt nagyon. Ha jól emlékszem az első Lumiák akkor kaptak fájlkezelőt, amikor jött a "Files" alkalmazás a WP 8.0-ra, majd jött a "File Manager" a 8.1-re és a WP10-re. Tény, hogy nem a hétköznapi usernek készült, ezért is mondom, hogy korai volt még kiadni, de ezt te is mondtad.

    @leviske

    Az N széria volt az etalon. Van itt a polcomon egy N900, nekem az az etalon. De ahhoz nem lehet nyúlni, mert a Maemo és a Meego (Harmattan) már későn jött. De ha a Nokia inkább elkezdett volna afféle iOS filózófiát követni és ezt a Linuxos vonalat tovább vinni az jó lett volna, de inkább jött a Lumia Elop bácsi miatt. És a Nokia megbukott... Személy szerint az N950 a csúcsmobil, de az már inkább PDA, mint mobil. Na mindegy, ez már töri. Most van droid meg alma, aztán vannak még mások (Sailfish, Purism, meg ennyi). :D

    Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

Új hozzászólás Aktív témák