Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Karma #559 üzenetére

    Lehet hogy a saját egyéni tapasztalataimhoz mérem. Eszem ágában sincs a droid világ kiemelkedő átlagához mérni, hasonlítani mostmár. De ha úgy érzem és látom vkik foglalkoznak még vele, fényezik annak csak örülni tudok. Látom van hívő rajtam kívül is, ráadásul olyanok akik a symbit belülről is ismerik. Nekem ez a böngésző, ha így pörögne(vagyis jobban a jelenleginél nálam)teljesen elfogadható lenne. Remélem az a 2016-ig igért támogatás be lesz tartva és nem leszünk teljesen elfelejtve.

    Ma fogom megkapni a telómat. Aztán indulhat a vadászat lekapni pár jó dolgot, de csak töltés után. :)

    Ti is úgy tudjátok, hogy a töltést mint a laptopoknál, az első két alkalommal kb 14-16 óra(vagyis túltöltés) aztán rendesen míg kell. A laptop esetében ezt szakember mondta nekem még régebben. És sosem szabad teljesen lemeríteni hogy magától kapcsoljon ki.

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák