Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobak77

    aktív tag

    válasz sdd2 #568 üzenetére

    Úgy gondolod, hogy TE - mindenki mással ellentétben - tudod a tutit? Mert írásodból erre lehet következtetni. Tehát az mindegy, hogy másnak mi az igénye, mit tart fontosnak, egyáltalán milyen képességeket, szolgáltatásokat szeretne használni, mert TE tudod, hogy ha nem a gyors processzorú, FB-vel 100%-ban szinkronizált, Twittert és 4squaret háttérben futtató (ja, és kizárólag droidos) készüléket használja, akkor valójában álomvilágban él, meg van vezetve és hát igen, hülye. Mert TE tudod, hogy csak az a jó. Mindenkinek.

    Az föl sem merül benned (és Bogban és sok - xxxxxx), hogy az emberek különbözők, más és más igényekkel rendelkeznek, ennek megfelelően más és más képességekkel rendelkező készülék volna számukra a legmegfelelőbb? És igen, a vas nem minden. Igazából a felhasználónak teljesen mindegynek kéne lennie, hogy milyen vas van a készülékben. A szoftver az, amivel találkozik, a processzor, memória, GPU, perifériák az a réteg, ami dolgozik, de hogy hogy és milyen eredménnyel az a szoftveren múlik.

    Tavaly októberben tettem szert egy Samsung Galaxy-ra. Érdekelt az android, meg hiányzott már a "nagy" kijelző. Összesen két hónapot bírtam, de úgy, hogy a végén már napi szinten akartam falhoz vágni. Napra pontosan két hónap után visszatértem az E52-eshez. Az E52 lenne a tökéletes telefon? Nem. Pici a memóriája, még operával is kényelmetlenebb a böngészés, mint a galaxyn volt és még a kijelzője is lehetne nagyobb felbontású. Viszont az összes funkciót/tulajdonságot számba véve, ami nekem fontos volt, még hiányosságaival együtt is magasabb össz. használati értéket mutat, mint a galaxy. Jobban használható SZÁMOMRA, mint a másik.

    Ami fura, hogy veled ellentétben, én nem érzem, hogy mindenkit le kéne hülyéznem, mert nem E52-est használ. Van annyi eszem és empátiás készségem (nekem, de ezek szerint nem mindenkinek...), hogy belássam, mások máshogy és másra használják a telefonjukat. Ebből kifolyólag más képességek fontosak nekik. Más készülékek a "legjobbak". Ja és az általad hivatkozott MA fórumozók (NEM fórumozok, mert az mást jelent!) a mobiltelefon piac hány század (ezred) %-t is teszik ki?

    ui: Galaxy egyébként köszöni szépen, jól van. Gyerekek játszanak rajta, ha itthon vagyok akkor - kvázi mini tabletként - inkább arról netezek, mint a nokiáról, de mint telefon köszönöm, nem kérek belőle!

    [ Módosította: philoxenia ]

Új hozzászólás Aktív témák