Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz semetka #1980 üzenetére

    Ezt így nem nagyon értem sajnos látni kéne, vagyis mondjuk nem. Szerintem mindig legyen annyi a fény, mint amennyi éppen kell. Ha több kell több ha nem akkor nyílván kevesebb mert be lesz égve nemigaz? Az tetszik hogy fényerőt jó sokat tud nyújtani a teló és sok állítási opció van vagyis nem unalmas. :) Talán egy kicsit ki is kell tapasztalni mikor hogyan érdemes előkapva.

    Van egy fényképész barátom a multkor ott idétlenkedett a telómmal a beállításokkal és csak néztem mit okoskodik egy egyszerű portré elkészítésében. Lőtt egy csomó élvezhetetlen szar fotót. Én meg nyomtam párat és lám megszületett a mestermunka. Túlbonyolította. Itt egy kicsit máshogy mennek a dolgok mint a drága fényképezőcsodákon.

    Ma voltam a Telenor-nál. Akartam venni egy tokot(CC-3046) és vártam egy csomót(jelenleg T-mobilos vagyok). Biztos voltam hogy kapok olyat, mert a telót hivatalosan forgalmazzák akkor már csak van pár db szaros tok. Hát nem. "Sajnos nem tudunk segíteni" kapják be. Istenem de nagy dolgot kértem! Most kit szidjak jobban a Nokiát vagy a Telenort? :F :W

    hülye billentyűzet.......

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák