Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Draken #2779 üzenetére

    Ez jo kerdes, pont veled fejtettuk ezt 1-2 hete es nekem szintugy nincs ilyen opciom. De ez csak 1 a sok kozul igazabol. Nem kell messzire menni csak a home screenig, szoval ertitek, az hogy az idojarast teljesen random irja ki, neha van neha nincs (nekem most epp 3.napja nincs) , teszi ezt gyakorlatilag az android !referencia! rendszere, na az mar valami. Szoval ezek olyan hibak amit nemhogy egy one telefonnak nem nezek el, hanem egyiknek sem. Az meg korantsem erdekel, hogy ez a google launcher hibaja, igy csak meg nevetsegesebb az egesz.

    Szerk : tenyleg nem mondhatom hogy rossz ez a keszulek, mert nem az, en nem tervezem most cserelni meg ilyenek, csak engem 5+ev samsung utan, mikor mar a falat kapartam a samu fele droid hulyesegeitol, kicsit sziven utott hogy ez a droid lenyegesen szarabb mint a samsung kokanyolasa es az egyetlen elonyet , hogy instant frissulhetne is elveszti, mert negyed eves ciklus az inkabb egy jo poen mintsem egy elony. Oktober 24.en szeptemberi secu patchen vagyunk egy android one rendszeren. Erzitek mit akarok mondani ?

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák