Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Eversmann #2811 üzenetére

    Az a baj, hogy felreertjuk egymast. Amit en mondok, annak semmi koze "mas android one" keszulekekhez, az en problemamra nem! magyarazat az, hogy mas gyartok mas keszulekeon sem veszik komolyan ezt. Az en szemelyes velemenyem (elolvasva az android one official page-et) az, hogy ez egy vanilla droid ami elhozza a Pixel erzest a nem pixel telefonokra. Ez az en szemszogembol alapvetoen azt jelentene egyebkent, hogy percre pontosan akkor jon az uj foverzio amikor az valobam megjelenik, de nem tamasztok irrealis elvarasokat (pedig amugy igy lenne az android onenak ertelme). Az viszont szerintem teljesen irrealis, hogy 144es betumerettel reklamozzuk, hogy mennyire secure meg up to date az elet, aztan utana honapokkal kesobb adjuk azt az "up to date" rendszert. Nekem csupan annyi a gondom, hogy teljesen komolytalannak tartom ezt az egesz android one rendszert. Az egyetlen dolog amitol ez a droid mas, az az, hogy nincs benne semmi a google appokon kivul, meg az egyetlen olyan launcher van benne a vilagon, aminel a kezdokepernyo nem testreszabhato, csak allithato. Amikor en utanaolvastam a one-nak akkor nem az jott le belole, mint amit akkor kaptam amikor ezt a keszuleket megvettem, ennyi. Jol hangzik ez a megkozelites, csak pocsek a kivitelezese.

    Es zaraskent mint mondtam, en teljes mertekben elegedett vagyok ezzel a keszulekkel (kizarolag a vizallosag hianya faj, de ez nem altalanos amugysem) , egyedul a rendszerrel nem vagyok elegedett. Ez nem egy stock droid. Ez egy tema nelkuli, mas rendszerekhez kepest rettenetesen funkcioszegeny es a google sajat szarjaihoz eszmeletlen makacs modon ragaszkodo custom droid.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák