Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Shoo #74 üzenetére

    ha vki talál 20-30 között uj független telót, ami ennél jobb
    SE K550: 28k
    SE K610: 27k
    SE W610: 32k(jó ez éppen kiesett viszont ez meg már SOKKAL jobb)
    SE Z550: 29k
    Samsung E250: 22k(látom ilyened volt, gondjaid voltak vele egyedi eset más nem panaszkodik rá nagyon)
    Samsung D900i: 32k
    Samsung E740: 28k
    Samsung E900: 29k
    Samsung Z400: 28k
    külön kiemelném a K550 K610 és Z400 modelleket ezek bucira verik.(a w610et meg a D900i-t csak azért nem emelem ki mert éppen de 30 fölött van még)

    Ezek mind jobb vételek, az hogy neked ezek nem jönnek be és inkább kiadsz 25k egy 5000re mert NEKED megéri, még nem jó vétel, és ezt igenis elcseszte a Nokia mert vagy bővíthetőséget rakta volna bele vagy adná olcsóbban akkor jó lenne de ezt az elején írtam is.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Shoo #74 üzenetére

    Nem a 60k-s monitort kell kivinni a napra, hanem pl. egy 35k-s 6300-t mondjuk és rögtön zongorázik a különbség.

    De egyébként ezennel befejezem a veled való vitatkozást, mert nem tudod objektíven kezelni a dolgokat. Megvetted a készüléket és bizonygatod annak jóságát. Nekem nem volt érdekem se rosszat se jót írni a készülékről, egyszerűen a tényeket próbáltam meg a cikkben összefoglalni jópár nap használat után.
    Megvetted a telefont, használod, neked tetszik, örülj neki. De attól még olyan amilyen.

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák