Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shoo

    senior tag

    válasz mark75 #48 üzenetére

    azt én se írtam hogy olcsó volt, de több zsé nem volt és ritka az ilyen színű telcsi nekem meg pont ez a szín jön be, ha jól emlékszem az se k660i még ilyen színű...végre télleg egy telcsi kellett ami a megszokott dolgokat tudja, a mem és a kamcsi elég zhkat fényképezni:D mp3ra meg télleg ott az mp4 lejátszó a telefon telefonálásra való...de én is olyan vok hogy elhúznak a telcsik más irányba pl.wifi hmmmmmmmm meg gps hhhhmmmm de talán 2 nap és megunnám akkor meg minek? kicsit télleg drága de ha 25ből levesszük a kártya árát ugy csak 22 és az már közelít az igazi helyéhez.
    kell lennie benne vminek ami ilyen drágává teszi.
    amugy nokia pcsuite 7el tökéletesen müxik...próbálgattam a funkciókat közbe felhívtak és a gépen is jelezte a hívást...meg is lepődtem.

    kivi leszek pár nap után mi lesz a véleményem róla, amugy még 1 dolog a samukkal kapcsolatban az e250 is ilyen árban van és szerintem veri őt az 5000...semmit se ér a bővíthető mem ha 2 óra után kampec az aksinak és vki próbáljon meg egyedi üzenethangot berakni. meg páromnak is és nekem is csinált már olyat hogy csak a lerakás gomb működött amikor hívtak..hááááááááááááát...

    U.I: ha netalán vki még vesz ilyet, és rájön hogy lehet beszélgetés közben hangerőt növelni csökkenteni az lécci szóljon priviben. köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz mark75 #48 üzenetére

    22K kártyásan szerintem erre tökéletesen illik a cím: egy átlagos fiatal.
    Sokan telefonálásra vesznek mobilt ők ennél többet jellemzően nem is adnak mobilért és ami náluk megfigyelésem szerint dönt az a dizájn. Innen nem az dönt, hogy jobb ebben/abban a 3500 vagy a K5xx és ez érthető.
    (Ezért is lett 4%os mobilgyártoból mára 18%os a samsung, hálisten/sajnos lassan a Nokia is követi és 1belsővel minimális változásokkal csinál 4különböző dizájntelefont az 5000 ennek a tendenciának az egyik hírnöke. Én nemtudom eldönteni, hogy ez jó nemjó végülis jó ha kiszolgálják dizájn terén is az izlésedet.)

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák