Új hozzászólás Aktív témák

  • TBC_z87

    csendes tag

    Sziasztok!
    Múlt héten vettem egy Nokia 5000-es telefont.
    Ezzel kapcsolatban máris felmerült egy probléma.- Egyrészt miközben bármely wap-, MobilXML- és HTML-oldalt meg tudja jeleníteni, a web'n'walk nem megy (számomra kisebb probléma), illetve semelyik alkalmazás nem tud kapcsolódni az internetre. (Na jó, összesen két alkalmazást próbáltam, a GMail alkalmazását, illetve az Opera Mini legújabb, illetve a 3-as verzióját. Meg a Web'n'walk sem tud kapcsolódni.)
    Ja, és az e-mail postafiókot szintén sikerült beállítani, szóval csak az alkalmazások internet-elérésével van gond.
    Amikor megpróbál csatlakozni a netre, akkor megkérdezi, hogy engedélyezem-e az internet elérését az alkalmazás szá,ára, de hiába mondok igent, nem sikerül kapcsolódnia. Netán valakinek van valami ötlete?...
    További kérdés: említettem az email-postafiókot, a vipmailes címemet próbáltam beállítani, sikerült is, csakhogy smtp-szervernek a t-email szerverét állítottam be, az meg mindig a telefonszámom nevében küldi a mailt. Be lehet állítani valahol, hogy a vipmailes címemet írja feladónak?
    Előre is köszönöm a segítséget!

    Amúgy meg vagyok elégedve a telóval, valóban, memória, bővíthetőség és egyéb paraméterek tekintetében nem egy Rambo, nincs soksok megapixeles kamerája, de a képminőség elfogadható, és akinek nem nonstop fényképezésre és zenehallgatásra kell, annak szerintem tökéletes választás. :-)
    (Feltéve, ha a fenti problémákat meg tudom oldani. ;-))

Új hozzászólás Aktív témák