Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz Norb79 #32 üzenetére

    Ez komolyan felmerül, mint érv amikor napról napra jönnek ki az ilyen remastered meg az olyan remasteredek? :D Resident evil2 remastert ingyen osztották PS4re meg Xboxra, csak én nem tudok róla?

    Biztos vagyok benne, hogy nem olyan szintű remaster jön az AC-ből, mint a RE2-ből.

    Szerintem nektek simán csak nincs szükségetek switchre, amivel nincs baj, csak álszent amit előadtok.

    Külön kiemeltem, hogy platformtól független a probléma, ugyanúgy érinti a többi konzolt is. Ugyanúgy kiemeltem, hogy a Nintendo ex címekért nem kár ennyit fizetni, teljesen érthető.

    A remasteresdiről előbb írtam, a sok pixel, meg sok frémre meg annyit tudok mondani, hogy fogsz egy millát, vagy kettőt és veszel egy tisztességes PCt, hamár csak a pixelmegcsakafrém. PS meg Xbox, mint frém meg pixel etalon.

    Példának hozták fel a hordozhatóságot, mint előnyt a Switchnél. Ez igaz is, de másban meg a többi konzol jobb. Arra próbáltam utalni, hogy ők is adhatnák drágábban a játékokat, csak éppen más okból. E mellett meg még mindig azt mondom, hogy a szirszar (nem RE2 szintű) remasteredekért ennyit kérni..ne már..

    Ne komolytalankodjunk már.

    Szerintem se, meg legalább olvassuk el, hogy mire válaszolunk.

    [ Szerkesztve ]

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák