Új hozzászólás Aktív témák

  • pampika

    őstag

    válasz spammer #20 üzenetére

    Ok, kapjon egy osztály ennyi levelet. Dolgozzon ott 10 ember, aki ezt megválaszolja.
    Munkaadóként minek örülnél:
    - fizetsz 10 embert erre a robot munkára
    - fizetsz 3-5 embert, akit segít egy robot?
    ;)

    De mindemellett nálunk egybevéve a céges napi leveleket (igen, nagy cég, igen, sok levlistát vagyok _köteles_ követni), alsó hangon 6-800 levél jön. Egy húzósabb napon bőven 1000 felett, amit nekem kötelességem követni, még ha nem is közvetlenül az én dolgommal kapcsolatos és mindemellett azt is elvárják nyilván, hogy végezzem a rám osztott feladatot. Természetesen ezek közül relatíve kevés, amivel ténylegesen foglalkoznom is kell, de "az információ nem ismerete nem mentesít a következményei alól", főleg, hogy ott az infó, csak épp én lusta voltam elolvasni...és persze, lehet szűrni (van is), meg mappázni, meg akármi, de ha lenne egy olyan rendszer mesterséges intelligenciával, ami érdemben tudná szűrni ezt a levél tömeget, akkor már annyival beljebb lennék, hogy nem 800 levelet nézek át, hanem mondjuk 50-et. És az sem megoldás, hogy adott levlistákat ignorálok, mivel ki tudja, hogy a változó feladatok mellett épp mikor-hol tűnik fel vmi releváns infó/kérdés/kérés ;)

Új hozzászólás Aktív témák