Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Foglalt név #430 üzenetére

    te jó ég. remélem csak viccelsz, vagy csak felfokozott idegállapotban, netán alkoholos befolyásoltság miatt született meg ez a komment.

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Foglalt név #430 üzenetére

    Nem tudsz te sem és itt nagyon sokan sem rendszerben gondolkodni , azért nem értitek a problémát. Annyit láttok, hogy baszod nekem SE kell , hát csak csináljanak egyet mert én istibizti veszek meg az asszonynak is az a méret jön be, ott a profit csináljátok. Amit joey is irt : HA LENNE igény rá, akkor egymást taposnák el a gyártók, hogy ki dobja először piacra és tarolja le a mágikus százmilliós rejtőzködő réteget. Nincsen. Feltehetően kiszámolták, hogy ezt megtervezni , meg gyártósort felhúzni rá + millió egy szempont amit nem is tudunk alapján ebben nincs cash. Nincs cash ? Akkor nem csináljuk. Ennyi. Ezt az irtózatosan egyszerű összefüggést kéne megérteni, hogy te meg a józsi akinek nagy a 6" , szemben jancsival aki szereti , ti nem a piac 66%-a vagytok. Részemről az sem kizárt, hogy ez nem is egész %. Ki fog szerinted terméket tervezni egy piacra, ahol a potenciális vásárlók (a van pénzem és kell egy telefon metszete) tört százalék ? Mert hidd el, hogy tört százalék , mert ha nem az lenne , lenne SE 2. Mint már korábban is írtam ide , ha van egyetlen egy cég a naprendszerben aki bármit elad, az az Apple. Ő is kivezette az SE-t, szó sem volt utódról és nincs is. Cserébe jött 6,5"ös iphone. Szerinted ?

    (Amúgy konkrétan arra reagálva amit írtál nem is nagyon tudok mit mondani. Olyan távol jársz a valóságtól azzal a kommentel, hogy az szó szerint lehangoló. Joey-val ellentétben azt gondolom még az sem mentség, ha be voltál bszva.)

    [ Szerkesztve ]

    "Homie, I get up I run my shit, Really, I don't give a fuck "

Új hozzászólás Aktív témák