Új hozzászólás Aktív témák

  • NeoExDeath

    aktív tag

    Egyetértek az előttem kettővel (?) szólóval. A NFS Shift egy remek játék, talán a legjobb autóverseny amivel eddig játszottam. A grafika kiváló, a belső nézet szintén, a vezetési élmény abszolút átjön, és nem egy árkádos gyerekjáték. Ha valakinek ezért nem tetszik, tegye, ez kb olyan mint amiért a Resident Evil 4 et szokták utálni, pedig az is zseniális.

    A Shift nek egy nagy hibája van, hogy bénák az ütközések. Hát erre azt mondom, hogy sokat nem von le a vezetési élményből, mert nem arról szól a verseny hogy rommá törjük a kocsit (arra ott a GTA4).

    Az irányítást szokták szidni. Én analóg kontrollerrel játszom, beállítottam magamnak ahogy kényelmes, és baromi jó. Ki kell kapcsolni a rengeteg rásegítést, és analóggal kell tolni. Elhiszem hogy billentyűzettel szar a cucc, ez is lehet egy hiba amit felrónak neki. De a valódi kocsikat sem egy olyan kormánnyal szokás vezetni aminek csak két fokozata van mindkét irányba.

    Ja, és a Shift-nek pc-n Tunggle-ön a megjelenése óta fix közössége van, legalább 20-30 játékos minden este fentvan, ott lehet játszani :)

    Bocs de nekem bejön :)

Új hozzászólás Aktív témák