Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    Azért az, hogy 1000 autó van egy játékban, nem azt jelenti, hogy én ha leülök játszani akkor mint az 1000-el fogom tolni, hanem hogy 300 ember közül mindenki megtalálja magának a számítását. Ráadásul ha nekem a Mustangok tetszenek akkor tudok válogatni a típusok közül, ha a haveromnak a Ferrarik tetszenek, akkor ő azok közül tud válogatni. Na erre jó az 1000 autó, nem pedig arra amit az EA folyton rizsáz, hogy "úgy se fog az ember fia ennyi autóval játszani csak 15-el"! Igen de a Pisti meg a másik 15-el fog, a Laci a harmadik 15-el etc.

    A Shift meg egy elég érdekes kategória. Felhasználók felöl szinte csak azt olvasom, hogy az irányítás miatt játszhatatlan vagy idegesítő az egész, de bezzeg a EA szerint, meg a teszteken egyfajta mérföldkőnek számít az NFSek közt! Mivel én is kipróbáltam, azt mondhatom, hogy valóban mérföldkő, mert ilyen sz@r autó menettulajdonsággal ellátott játékot még nem csináltak! belülről még reális is, de kívülről egyből ltáni hogy abszolúte nem reális az autó viselkedése.

    Viszont ha az irányítás jó irányba megváltozik, akkor lehet jó a S2 szvsz

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák