Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ibis

    csendes tag

    válasz suste #286 üzenetére

    No, nekiláttam, de nem jutok vele egyenlőre sehova.
    Az első gond, hogy a distrokban általában nincs dvb kernel támogatás és nem sikerült egyikhez se megfelelőt találni. Egyet találtam, amiben van: a turris. Szépen le is fordul a kernel dvb-vel, r820t-vel, tvheadend nélkül 6.8M a wt3020 sysupgrade.bin. Viszont miután felrakom brick lett a cuccból. Szerencsére felraktam előtte a modolt uboot-ot. Gondoltam, akkor nézzük, hátha bele tudom hegeszteni a CC 15.05.1 alapba insmoddal a turris-hoz lefordult modulokat (merthogy tulképp az is cc-ből lett). Felraktam a CC 15.05.1-et uboottal és ugyanúgy brick lett a cucc. Ezután 15.05-el próbáltam, érdekes, ez felmegy, működik is rendesen, de persze a modulok inkompatibilisek, amik a turrishoz fordultak le...

    Ha esetleg valakinek van valami ötlete, hogy melyik distroval lehetne egy tisztességes dvb r820t tvheadend fordítást csinálni, azt megköszönném. Neki anno sikerült, de azok a distrok már nem találhatóak sehol és külön nem adja el a szoftvert, legalábbis nem válaszolt.

    Most itt tartok, LEDE lenne a következő próba, de persze abban sincs semmi DVB támogatás és nem tudom honnan lehetne vele kompatibilis forrást leszedni, ami össze is fordul vele..

Új hozzászólás Aktív témák