Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soundsonic

    aktív tag

    Több int fél évig SWTOR előfizető voltam, de meguntam a játékot. Alapvető funkciók, mint dungeon finder stb-k hiányoztak belőle amik ma már alapvető dolognak számítanak egy mmoban. De mindegy, nem is ez a lényeg, hanem hogy miután F2P modellre váltott semmiféle pluszt nem kaptam azért mert előtte subs-os voltam. A játékot a warhammer online egyes készítői fejleszették és akkor egy egész war-os klán és még többen is abban reménykedtek hogy lesznek jó kis pvp-k. Én kb 1 hónap után már meguntam a hutballt. Szinte csak az ment. Open wolrd pvp nem volt, most lehet van, de néztem a F2P modellt és hát köszönöm én abból már nem kérek. A Rift, NWO, STO ahogy Wolverine említette nagyon jó F2P modellel rendelkezik és megjegyzem hogy folyamatosan bővül a pléjerek száma. ÉN még ide sorolom A GW2-t is amit ugyan meg kell venni, de továbbá minden ingyenesen játszható mint az előbbi játékoknál. És, hogy mi a jövő? Az az ezekhez hasonló játékok üzleti modellje. Gondolj bele, a Warhammer 40k Eternal Crusade is GW2 modellü lesz, de a játékot sem kell megvenned és akkor sem leszel hátrányban csak nem indítasz minden kasztot. A Blizzard-nál is belátták ezt. A WoW játékos bázisából még tudják tartani magukat. Az olyan játék esetében mint a WAR már nem értem ezt meg, de már fejlesztések sem nagyon vannak ott sajna.. (A TESO üzleti modelljére leszek még kíváncsi.. ,de az már egy más tészta). Sajnos mivel WOW-on nőttem fel, sokszor vissza húz a szívem, de hamar megunom :(

Új hozzászólás Aktív témák