Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    Értem Elon álmát, de nem a sivatag közepén kék vó ezt a Star City-t megalapítani ? Vagy ha Texasban maradna, akkor vmi füves sztyeppés senkiföldjén, megvenne párszáz hektárt, oszt jó. Ja, hogy fizetni kéne az infrát, utat, aszfaltot, csatornát, közmûveket, bölcsi, ovi, suli, eü ellátóhely, még a hülye helyi sheriffet is, szóval mindent és mindenkit, az elején. Igen. Egyszerûbb megvenni egy falvacskát, annak lakóit elzavarni, az újak nyilván lojálok az ûrcuccokkal szemben, ezt értem.

    Bejött neki a kripto biznic, volna mibôl, mit vacakol egy öreg faluval ? :D

    Mindenesetre ha velem itthon akarna ilyet valaki, morcin néznék, nagyon.

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz dabadab #10 üzenetére

    Képletesen értettem, természetesen racionális döntés lehetett a partra rakni, jól is tették, de itt arra gondoltam konkrétan, hogy lakott területtől jó messze. Ergo, ok legyen egy új város alapítására a semmi közepén, á lá Vegas, bár az "organikusan" nőtt oda (meglehetősen szétszteroidozva azért), itt hasonló mehetne kisebb volumenben a létesítmény közelében és akkor a dédi kerti facsemetéjét, ami körül nagyapa, apa és én is felnőttem, élvezhetnék még a tökmag csemetéim is.

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák