Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Precorus

    tag

    válasz #54625216 #39 üzenetére

    Nem tudom mi alapján bannoltak. Ha aktivitás, egyáltalán nem biztos hogy az új is ki lesz.

    Például mert másnak nincs standalone HMD je, ami full vezeték nélküli, és gép sem kell hozzá. Főleg most, hogy VGA az egekben, nagy előny. Később meg még mindig rá tudod kötni gépre.

    De persze embere válogatja, kinek mi. A nagy steames kerulout egy kattintás, van oculuson steam app, nem kell hekkelni semmit.

    Könyvtár == Old-school Netflix

  • BusinessGuy

    senior tag

    válasz #54625216 #39 üzenetére

    És a facebook csak úgy tiltogat indokolatlanul bárkit. Persze. :C
    Még csak durva szabálysértésért sem, vagy 10 alkalom kell hogy végleges tiltást kapj, minden más csak hiba vagy amennyiben kérték hogy igazold magad, nem tetted. Lassan 10 éves a face regem igaz ritkán használom max hírekre meg néha szentségelek egy sort a felcsúti füstösnek, voltam már szabályértésekért tiltva rengetegszer de végleg soha, csak mindig nő az idő, most 8-10 alkalom után jelezte a rendszer hogy ha folytatom végleges lehet. Ez nagyjából bárhol így működik. Amikért meg kaptam végül is jogos volt a szabályzatot tekintve.

    Továbbra is: akit oculus miatt tilt ott bug van amit support kvázi hamar megold és volt tiltás nincs tiltás. Hw-t nem tiltanak csak accot. Pcvr-t nem is érinti. Fb reget meg használni nem kötelező.

    Az meg hogy redditen tényleg pár ember ahelyett hogy a supporttal beszélne sír és ezt valaki valós komoly problémának veszi.... Legalább olyan hiteles mint egy észak kóreai internetkávézó. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák