Új hozzászólás Aktív témák

  • xFreex

    aktív tag

    válasz Terminator17 #82 üzenetére

    A Call of Pripyat stabilabb, de kevesebb terület kapott benne helyet (De az a három ami kapott az szép nagy lett :D ) Viszonylag semleges vagy benne minden frakcióval és a frakcióháborúnak nem nagy szerepe van. Sok szép újítás és egyéb nyalánkságok. Nyelv angol, de van hozzá magyarítás (persze csak felirat). Picit rövidebbnek tűnt, mit a CS.

    A Clear Sky sajnos még a legutolsó 1.5.10. - es patch után is meglehetősen bogaras. Még a Complete modnak sem sikerült benne mindent javítani. Ettől függetlenül a SoC területeit járhatod be, persze néhányat elvettek belőle de helyette kaptunk is párat, amik nagyon hangulatosra sikerültek. Itt viszonylag nagy szerepet kapott a Frakcióháború, de az első pálya kivételével (ha akarjuk) ellavírozhatunk a bandák közt különösebb összetűzés nélkül is. Ami még pozitív, hogy ezt akár magyar szinkronnal is játszhatod. (bár nekem néhány szinkronhangtól égnek állt a hajam :DDD ) Hosszúsága kb mint a SoC.

    Én csak javasolni tudom mind a kettőt + az alap SoC-ot, mert mind a történet része. Ha valamelyiket meg akarod venni, akkor talán a Call of Pripyat a jobb választás a stabilitása és a játékos társadalomnak köszönhető rengeteg mod-nak köszönhetően, amik szinte egy új független játokot is csinálhatnak belőle.
    (pl WiP mod)

    - This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

Új hozzászólás Aktív témák