Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    laleh: Mint ahogy a konkurencia is, sőt azok még inkább...

    enginev3.0: Csakhogy nem igaz hogy a kereslet alakítja a kínálatot. Pont fordítva van. A jó marketinges igényt teremt. Az egyik óriás (Samsung) pedig behozta az edge screent, és az ismertebb jobb elven és brutál marketinggel megtámogatva meghozta az eredményt.

    Ettől függetlenül nekem kifejezetten kényelmetlen, és a funkcióit tekintve sem esek hasra előtte, ahogy ott megtörik a fény az is zavar.
    Számomra az Edge Sense sokkal kézenfekvőbb és használhatóbb megoldás, funkcióit tekintve is.

    Két tábor van tehát. Vagyis van egy harmadik akik tojnak rá csak megveszik amelyiket rásózzák, azaz amelyiket az értékesítő jobbnak kiáltja ki "mert csak" elven és az esetek többségében nem HTC lesz az ajánlat.

    ---- ----

    Nekem nagyon tetszik, ahogy a "sima" U11 is. Meglátjuk... :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Integrale #24 üzenetére

    +1 Gorlami :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    RaveForce: Nem csak mediamarktban, de állandóra nem is kéne ha nem muszáj. Amúgy nem is csak neon fényben... ...de biztos rosszul fogom/nézem. :)

    ---- ----

    Jaj, már megint jönnek a csődbe megy dumával, meg a sehonnai kamucikkek rémhíreivel, hogy ez az utolsó HTC flagship. Már 5 éve csőbe megy a HTC, és az M7 volt az utolsó HTC, nem tudtátok.
    Ennél már csak az jobb amikor nem javasolják a HTC U11 megvételét, mert nem lesz támogatva és nem lesz semmi mert tönkremegy meg a Google megvette (nem igaz) stb.
    Jegyezzük fel, HTC-t és tartós tejet már ne vegyünk.
    Amúgy is túlárazott, az edge sense ami kényelmes és hasznos és semmi hátránya nincs az csak haszontalan vakítás, és a kááávvaaaa huuhhaaa.
    Persze persze... :))
    Az meg külön :DDD amikor egy Xiaomi vagy egy OP van az U11-hez hasonlítva. Sehol sem...

    A HTC pénzügyi lemaradása nagyon de nagyon nem a zászlóshajóinak köszönhető, az alapokat kéne látni még régebbről... LG, Sony és Samsung hol lenne csak telefonokkal, de mindegy is mert milliószor ki lett fejtve nem fogom +100x. Aki eddig nem fogta fel ezután sem fogja csak fröcsögjenek tovább nyugodtan, rájuk kell hagyni...

    Ettől még maga a készülék nem lesz gyengébb. ;)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz RaveForce #52 üzenetére

    Persze persze. :D Csak az tapasztalhatja aki kiadott rá egy rakat pénzt és használja legalább fél évig nem? :)) Ha milliomos lennék sem vennék meg állandó saját használtra mindent, de valószínű a különböző oldalak is úgy írnak tesztet, hogy közben legalább az adott év telefonjai mind ott vannak mellettük és bőrönddel járnak kelnek. Nem baj, most már tudom, ha ezüst autót szeretnék akkor is vennem kell egyet abból a színből is ami nem tetszik hátha mégis hozzászokom mert csak a szalonban és csak nappal nem tetszik, sötétben meg minden tehén fekete úgyis.

    Valószínű aki ilyet vett azért vette mert tetszik neki, nem zavarja vagy nem érdekli, aki tudatosan ilyet vásárolt még jó hogy nem panaszkodik.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz RaveForce #62 üzenetére

    Nem fikázta senki. Jó annak akinek tetszik és akit nem zavar.
    Nekem nem kell mert nekem kényelmetlen kézben tartva, sőt nekem a nyúlánk dizájn sem tetszik. Futurisztikus, a maga nemében tervezés szempontjából szép és egyedi de saját használatra nem venném meg mert nem jön be illetve van olyan kialakítás ami jobban elnyeri a tetszésem és kényelmesebb.
    Engem zavar, hogy az íven megtörik a fény, mert a neon, az izzó és a napfény is megtörik rajta bizonyos szögekben tartva használat közben.
    Aki megvette az nem fogja azt mondani, hogy zavarja, mert mint írtam vagy direkt, tudatosan ezért vette, mert tetszik neki vagy nem zavarja, vagy nem érdekli, mindegy neki, vagy mert márkahű, vagy ilyen-olyan indoklással ezt ajánlották be neki a boltban mint legjobb.

    Miért kellene megvenni komoly pénzért saját használatra ahhoz, hogy megállapítsa az ember hogy külsőre mennyire tudná megkedvelni? Ki kell csak próbálni, vagy pl ismerőstől is kölcsön lehet kérni.
    Nem csak én, hanem többen is írtuk. Ízlés dolga.
    Én annyit tettem hozzá, hogy ennyiből jobb az EdgeSense, mert funkcióit tekintve sokoldalúbb, de nincs más szempontokra hatással, vagy használod vagy nem, nem dizájnelem ami bevonhatja az ízlést.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák