Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsid

    senior tag

    válasz X Factor #11 üzenetére

    Én még mindig a 7 éves laptopomat nyúzom, OEM Win7-tel. A "Majd holnap" hozzáállás miatt kicsit lekéstem az ingyenes Win10 frissítést. Egyelőre napi szinten bőven el tudok Win7-tel is bohóckodni, hagy ne vegyek már egy Win10-et, csak hogy a másik oldalra kerüljek a statisztikában (warezolni meg nem szeretnék).
    A világátlag biztos más, de gyanítom hogy itthon nem az én Core i3-ra épülő rendszerem a leghulladékabb. Aki nem hardcore gamer, techguru, nem kell a megélhetéséhez csúcs hardver annak tökmindegy hogy van már Win10, Raytracing,DX12 meg a többiek. A facebook, emailezés, youtube meg a ph ugyanúgy elmegy egy régi hulladékon Win7-tel, mint egy új konfigon.

    Gyanítom több ilyen egyszerű/mezei user van a statisztika Win7 oldalán, mint szomszéd Vérpistike aki csak azért se rakja fel a Win10-et, mert az új az sz@r :DDD Az ilyen egyszerű mezei userekkel szemben meg nettó kibszás a mindenféle korlátozás ( még ha ez a Raytracing pont nem is érinti őket).

    Nyár elejére már tervben van nálam egy új gép, azon nyilván már Win10-lesz és akkor én is a jó/rossz/másik/sötét oldalon leszek a statisztikában.

    <tRucKdriFteR>

  • zsid

    senior tag

    válasz rumkola #27 üzenetére

    Itt ír ilyet is:
    Ha nincs Windows 10-licence, és korábban sem tért át erre az operációs rendszerre, a következő oldalon vásárolhatja meg:

    Akkor ez most simán figyelmen kívül hagyható, vagy nem kér serialt vagy???

    <tRucKdriFteR>

Új hozzászólás Aktív témák