Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz X Factor #11 üzenetére

    "Mindig van egy réteg, aki makacsul ragaszkodik a megszokott kis világához, mert az új az biztos szar"

    Igen, és ez nem véletlen, mert sz*r is!
    Winspy-al vettem az egyik gépemet, de ma már azon is 7 van ismét!
    Első körben azzal verte ki nálam a biztosítékot, hogy random frissíteni kezdett amit senki nem kért és nem engedett meg neki, amivel ráadásul lassította a gépemet munka közben. Nem kicsit, hanem idegtépő módon!
    Második körben jöttek a kikapcsolhatatlan telemetria és egyéb kémkedési szarságai, amiből köszönöm, nem kérek!
    Harmadik körben egy frissítés hazavágta a wacom táblámat, és több órás kínlódásba telt, mire ismét működésre tudtam bírni (jelezném, szintén dolgoztam).
    És végül akkor döntöttem az ÖRÖK törlése mellett, amikor a nagyobb creators update teljesen hazavágta többszáz installált fontomat amit onnantól Photoshopból nem lehetett többé elérni! Most hogy ez mekkora szívás egy olyan területen, ahol minden tegnapra kell, szerintem nem kell ecsetelnem, a vonatkozó hat oldali szívinfarktus mellé, amit okozott.

    Szóval hagyjuk ezt. A microfos megint nem tudott egy normális rendszert összerakni, és bár a W7 nem mai gyerek, azzal ilyen szintű gondok nincsenek már. Stabil, gyors, minden megy rajta, és nem frissít kénye-kedve szerint. Nem a "kis világomhoz" ragaszkodom, hanem egy működő rendszerhez! Elég sokan vagyunk így...

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

  • Vesa

    veterán

    válasz tecsu #36 üzenetére

    A driver nem feltétlen az MS sara, ezt aláírom, ugyanakkor itt arról volt szó, hogy egy működő eszköz, működő driverrel szállt el egy oprendszer frissítéssel! Ez pedig tarthatatlan!

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák