Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Lakossági csomagok tényleg borzalmasak, de a flottásak már egész pofásak.
    Nekem kb minden ismerősöm vmi flottában van, mert ezeket az árakat nem lehet kibírni.

    Viszont amit sokan nem vesznek figyelembe, azok a végződtetési díjak, amiket a szolgáltatóknak egymásnak kell fizetniük, ha hívást kezdeményeznek egy másik hálózatba.
    Azt hiszem ez 20ft körül van jelenleg.
    Tehát az olyan percdíj, ami 22-24ft körül van más hálózatba, az reális.
    Itt jönne az, hogy viszont hálózaton belül nincs ilyen költsége a szolgáltatónak, az majdhogynem ingyenes, tehát arra is olyan árakat rakni, mint a hálón kívülire, nagyon durva profitot termel nekik és szemétség!

    Másik dolog, hogy az sms szintén alig kerül vmibe a szolgáltatónak (nem tudom, hogy annál vannak-e végződtetési díjak), mégis majdnem annyiba kerül, mint egy perc telefonálás.
    Hálón belül szintén ingyen lenne ugyebár.

    A legmocsokabb dolog pedig a 30 és 60mp-s egységek!

    Nem hiszem el, hogy ma Magyarországon csak flottás csomagban van másodperc alapú számlázás!

    Nekem jelenleg 2200ft a havidíjam,1750 lebeszélhető, 14ft mindenhova bmikor másodperc alapon, havi 60sms ingyen bárhova és flottán belül ingyen hívás.

    Ez egy normális csomag!
    (mondjuk azt nem értem, hogy flottás csomagok esetében hogyan tud a szolgáltató a végződtetési díj alá menni árban..)

    Előtte voda 3000 fix csomagjába voltam, és kb nekem fájt, hogy egy 5mp-s beszélgetés vagy egy sms 32ft körül volt!

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Zirowe #36 üzenetére

    Kimaradt még, hogy a mobilnet meg a legszánalmasabb az egészbe!

    Telenornál a publikus csomag előfizetés mellé havi 20mmega 500ft?
    100mega 1000ft?
    Hol élünk??!!

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz localhost #60 üzenetére

    Olvasgatva a hsz-eidet a hozzáállásoddal vagy a realitás érzékeddel elég nagy gond van..

    #50: gondolom minimum elvárható, hogy ha nem is országosan, hanem a főbb közlekedési útvonalakon (autópályák,vasút,stb) folyamatos legyen a 3g lefedettség egy magát fejlettnek mondó országban, főleg amikor látni a szolgáltatók hirdetéseit, amikben azzal ámítják a népet, hogy mekkora (90% fölöttinek mondott) országos lefedettséggel bírnak.
    Mobil internet ne csak a nevében legyen mobil.

    Az, hogy ha azt hiszed, hogy a szolgáltatók nem tesznek meg minden tőlük telhető legális és nem legális lépést azért, hogy berögzült már már monopolista pozíciójukat megvédjék, szintén naivitásról tanúskodik.
    Pl: eu egységesíteni és csökkenteni akarja a roaming díjakat-->szolgáltatók minden lehetséges fórumon megtámadták a döntést, de nem jártak sikerrel.

    #53: Gondolod, hogy qqcqqc az egyetlen előfizető az országban, aki win7 64bit-es rendszerrel szeretne mobilnetezni?
    Akkor most neki kevesebb joga van, nem is számít, mint ember, meg eleve mit képzel magáról, hogy 64bit-et használ?
    Már nem azért, de piacgazdaság van, ami azt jelenti, hogy a szolgáltatóknak versenyezniük kéne egymással és így új felhasználókat meghódítani.
    Ma viszont azt látni, hogy kialakult egy egyensúly a három mogul között, amivel meg vannak elégedve, és akinek ez nem tetszik, az nem tehet mást, mint hogy nem veszi igénybe a szolgáltatásaikat.
    Az, hogy egy szolgáltató modemje hivatalosan támogassa a 64bit-es oprendszert szerintem 2010-ben alapvető követelmény!
    Tehát akkor a te meglátásod szerint mi, a fogyasztók vagyunk a szolgáltatóért, és nem fordítva.
    Ok, neked lehet, hogy megfelel, de nekem nem!
    A szolgáltató kötelessége, hogy elérhetővé tegye a szolgáltatását minden elérhető platformon és támogassa azt, ha szeretne keresni, mert ugyebár csak így szerezhet ügyfeleket, nem pedig az, hogy egyoldalúan meghatározza, hogy csak ezzel és ezzel lehet igénybe venni a szolgáltatását!

    #60: A befektetéseik pedig rég megtérültek, érdemi fejlesztés az elmúlt időszakban nem történt, csak a balhékról olvasni főleg (mobilnetes balhék, arról, hogy a pannon hány embert rugott ki spórolás címszó alatt, hogy aztán az a pénz elmenjen a brand váltásra, stb..).

    Szóval nem értem milyen világban élsz, hogy ilyen elképzeléseid vannak..

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz localhost #72 üzenetére

    A válaszod első része nevetséges, de látom te egy felsőbb rendű fajhoz tartozol.

    A másik meg, hogy attól még,mert itthon így van, nem kell beállni a sorba és belenyugodni, vagy ha más kritizálja, akkor őt kritizálni.

    De ha nem értetted a mondanivalómat, akkor csak sajnálni tudlak!

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz localhost #74 üzenetére

    Ismételten látom, hogy nagy képzavarban vagy.

    Neked ez volt kb a mondanivalód: mit képzel magáról a user, hogy 64bites oprendszer meri igénybevenni a szolgáltatást, ami számára nem kötelező és fizetnie kell érte, szegény szolgáltatónak meg nem kötelessége támogatni a platformot.

    Erre most már a köcsög rendőröknél tartunk meg a többnél..
    Szép mellébeszélés.

    Az nem menő, hogy valaki hangoztatja a véleményét, hanem azt jelzi, hogy legalább van véleményed, ami egyéni gondolkodásra utal, ami manapság már nagy szó.

    Erre jön a szokásos szűk látókörű ember, aki lehurrog vkit, aki nem hajlandó behódolni a multiknak..

    És nem,nem az volt a válaszod, hogy jó lenne.
    Olvasd szépen vissza,amit írtál!

    Szerintem épp elég türelmet kapott a telenor és a t-mobile (ők vannak a legrégebben a piacon itthon) a felhasználók részéről, illetve elég pénzt is!

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    Aki sokallja a jelenlegi csomagját, az nézzen körül ebben a topicban, majdnem az összes elérhető nyílt flottáról van említés, hátha vki még nem járt volna ott:)

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz localhost #80 üzenetére

    No comment!

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák