Új hozzászólás Aktív témák

  • #31757056

    törölt tag

    válasz remington2 #35 üzenetére

    Számomra a garfika a Carbon óta felejtős. Abban kezdték a modellek elveszteni a realitást, főleg az autók... Ott még azért valamilyen szinten élt a táj is. A Pro Street-ben még úgyahogy kinéztek az autók, de ott meg a nappali táj sokkal gyengébb, fakóbb, élettelenebb, az Undercover meg a kettőnek a szegényes ötvözése, ami a látványvilágot illeti! Szerintem rajzoltak valamit egy pár papírra, agyon HDR-ezték meg motion blur-özték, és kész is volt az új bőr!
    Egyébként meg nemrég tettem fel újra az UG2-őt, nem a levegőbe beszélek. :) De tényleg hagyjuk, a megítélés ezen a szinten elég szubjektív. Én nem tudom elképzelni azt hogy legyen ízlése annak aki ezt szépnek találja, de bizonyára mások meg fordítva vannak ezzel! A Shift-ben sem véletlen koppintották le a GRID hangulatát :)

    @37 Balage, ha már maga a játékmenet és az irányítás unalmas mint a dög, faltól falig megyek benne mint egy igazi mazsola, akkor már kénytelen vagyok keresni benne más szépet, ezért kíséreltem meg a grafikában, sikertelenül :D Valószínűleg nem véletlen állítja a nagy többség azt, hogy úgy néz ki a játék, ahogy... :) A másik meg az, hogy egy szép grafikájú játékban élvezet csak úgy egy kicsit bóklászni, felfedezni a részleteket, a kidolgozást, stb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák