Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Espla #8 üzenetére

    kivéve, amikor tépek 300 fölött a lambóval, aztán úgy utolér a rendőri suv, mintha állnék :U csoda, hogy nem vertem szét a billentyűzetet a hülye kecsap miatt... a kitalálóját bele kellene lőni a napba (meg azokat is, akik nem tettek ellene)

    nálam a kecsap megjelenésével az nfs élvezetesből azonnal átment idegesítőbe és értelmetlenbe (minek tuningolni, ha ott a kecsap? semmi értelme) a régi mw környékén... addig nagyon élveztem, próbálkoztam azóta is párszor vele, de csak felcseszte az agyam és az új mw óta inkább kerülöm, amíg nem változtatnak... :U inkább forzázok... abból a horizon olyan lett, mint a régi élvezetes nfs-ek (rendőrök nélkül), a sima részekben meg a pályaverseny van ott a toppon

    #2: szvsz már csak a régi neve adja el... nem tudom, meddig lesz-ez így

    #5: ja igen, a high stakes... baromi jó volt és azzal a résszel elég nagyot léptek a "sérülések" felé... kicsivel később jött ki a porsche2000 (vagy unleashed), abban is lehetett szépen törni meg aztán fizetni a javítási költségeket :DDD nem az, hogy "felb@szom 300-al a szalagkorlátra a kocsit, az jobban lelassít, mint a fék, aztán nyomom 100al a nitrót"

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák