Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz -=Sziszi=- #36 üzenetére

    MW-ben nagyjából a "sugárhajtású luxusterepjárók" akasztottak ki meg a kecsap rendszer, ami szerintem oltári nagy hülyeség... nem azért toltam le a pályáról az ellenfeleket, hogy utána padlógázzal hasítva, kanyarokat 100%-osan beszedve ledolgozzák a 15-20másodperces hátrányt fél perc alatt :) meg a drag race-ek is idegesítőket tudtak néha lenni... főleg, hogy általában minden futamon volt pár pont, ahova mondjuk odaértél, akkor jött ki eléd valami jármű... ha 1000-el hasítottál, mondjuk jobbról jött a szemét: balról nem tudtad elkerülni az ütközést, mert oldalról belédjött... jobbról pedig azért nem, mert te kaptad telibe... főleg, hogy dragnél az irányítás is félig automatikus volt és nem engedett többet korrigálni... ha pedig ilyen helyen lelassítottál, hogy elengedd, az ellenfél az útról letérve el tudott kerülni mindent... egy idő után eljutottam oda h dragnél kivégeztem az ellenfeleket és eldöcögtem a célig, de ez így nem az igazi... ug2-nél jobban tetszett az ottani rendszer :)) egyébként a legutóbbi olyan nfs volt a mw, ami még tetszett... de ezek az apróságok miatt sokkal jobb is lehetett volna :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák