Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz 7Heads Drago #110 üzenetére

    Ebben a hozzászólásban hol van az a hozzáállás amire te utaltál? Miért teszel úgy, mintha nem fejtettem volna már ki vagy félszáz topikban az USA-val kapcsolatos véleményemet (amik jóval árnyaltabbak annál, mint amit megpróbálsz nekem tulajdonítani)?

    Az érveim helyett arra reagálsz, amit szerinted gondolok a világról (ez továbbra sem megy), és mikor felhívom erre a figyelmedet, nekiállsz megsértődni. Én nem személyeskedtem, az érvelési hibára felhívni a figyelmet nem számít annak.

    Elképesztő, hogy nem sikerült megérteni: ha magamat a vitapartnerednek neveztem, és azt írtam, hogy a vitapartnerek egyenlőek, akkor ebből az következik, hogy te meg az én vitaparnerem vagy. Esküszöm nem gondoltam, hogy még ebbe is megpróbálsz belekötni, de sikerült meglepned :D

    Te is érvelsz (csak nem az én érveim ellen, hanem a kis szalmabáboddal szemben) mégha értelmes vitát nem is tesz lehetővé az, ha csak szalmabábozol.

    Amúgy hívj egy moderátort a topikba, ha szerinted én a személyedet támadom és nem azt, hogy folyamatosan olyat próbálsz a számba adni, amit nem mondtam. Így ez csak üres vádaskodás valakitől, aki képtelen belátni, hogy nincs igaza...

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák