Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz 7Heads Drago #122 üzenetére

    Igazad van, az első hozzászólásom a témához eléggé embertelenre sikeredett, nem láttam át megfelelően a helyzetet, örülök hogy felhívtad rá a figyelmemet :R
    Természetesen nem gondolom azt, hogy rendben lenne embertársainktól megvonni az élelmet és az orvosi ellátáshoz szükséges eszközöket.

    Viszont ez nem változtat azon, hogy te szó szerint átvetted az iráni propagandát, miszerint az amerikaiak miatt éheznek az iráni emberek és nem jutnak gyógyszerekhez, miközben ebből annyi igaz, hogy éheznek az iráni emberek, és nem jutnak gyógyszerekhez. Kettő darab kattintás lett volna utánanézni a dolognak (nekem annyiba került megtalálni a Department of the Treasury hivatalos útmutatóját), mégis, mivel illett a sátánamcsik érvelésbe, te inkább kritika nélkül elfogadtad, sőt, példaként hoztad elénk, hogy lám, az amerikaik sem különbek, meg egykutya mindkettő.
    Ez azért eléggé problémás, ha engem kérdezel...

    Az a bolt minden, csak nem hivatalos Apple Store. Nézz meg egyet, akárcsak képen, és te is be fogod ezt látni.
    Az Apple hivatalosan továbbra sem árul iPhone-t Iránban. Ettől viszont még lehetnek kelendőek a termékei ott is, szóval gondolom más országból azért beszerzik a boltok ezeket.

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák