Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyk

    veterán

    válasz vanRobert #14040 üzenetére

    google : minidlna imdb script cover

    [link]

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz vanRobert #14040 üzenetére

    Szia!

    Ezt a scriptet úgy találtam, h visszaolvastam itt az nsa topikban és valahol a #12000 hsz környékén vki megkérdezte, h ezt a Headless által készített openwrt-s scriptet lehet-e a nason használni. Sajnos a link már halott volt, ezért kénytelen voltam Headlesshez fordulni, aki szinte azonnal reagállt és felvilágosított, h elköltözött suste oldala. Úgyhogy szeretném megköszönni Neki a scriptet, mert rendkívül hasznos! :R

    Tehát csapjunk is bele!

    0. Lépés

    Lépj be ssh-n root-tal, majd hozz létre egy mappát a scriptnek és cd-z bele.

    Pl:

    mkdir /i-data/md0/admin/scripts/
    cd /i-data/md0/admin/scripts/

    1. Lépés

    Szedd le a mappába a scriptet tartalmazó openwrt-t:

    wget http://susteopenwrt.ipdns.hu/Openwrt_Barrier_Breaker/SYSUPGRADE/servicesbackups/x_full_nonconfig-2015-12-02.tar.gz

    2. Lépés

    Ha minden ok és ls-re ott a tar.gz állomány, akkor csomagoljuk is ki:

    tar -zxvf ./x_full_nonconfig-2015-12-02.tar.gz

    Ha szépen kicsomagolta az állományt, akkor nyugodtan törölhetjük is, a továbbiakban már nem lesz rá szükség.

    2.5 lépés

    Mivel nekünk nem kell az egézs suste féle openwrt, érdemes a ./bin/minidlna_thumbnail_make fájlt áthelyezni mondjuk a ../admin/ mappába és törölni a többit, majd visszatenni a helyére. Ezt értelemszerűen így tudjuk megtenni:

    mv ./bin/minidlna_thumbnail_make ../admin/
    rm -R ./*
    mv ../admin/minidlna_thumbnail_make ./

    3. Lépés

    Tegyük futtathatóvá a kódot a chmod a+x ./minidlna_thumbnail_make paranccsal!

    Ezután már csak a transmission settings.jsonjában kell szerkeszteni, hogy ha letöltötte a torrentet, akkor futtassa le ezt.

    Ui.: természetesen az elérési utak eltérhetnek.

    Remélem érthető! :D

    Dini

    Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

Új hozzászólás Aktív témák