Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Peterson_ #9 üzenetére

    De..a PC-s gammat kipróbáltam a Narutoból, és nem volt rossz, de nekem valamiért a jó öreg Budokai Tenkaichi 2-3 sokkal jobban adta. Lehet az is hozzátartozik hogy régebben a DBZ sorozatot láttam végig, a Narutot meg mint említettem nem, de a lényegen nem változtat.

    Azért mondtam hogy inkább DB játék jelenne meg PC-re mert az még nincs, míg Naruto nem csak hogy van, hanem ráadásul elég friss is. Persze aki megjelenéskor elkezdte tolni az azóta igényli az újat, de azért a DB is lenne akkora siker, ha nem nagyobb. Én mindenesetre reménykedem egy PC-s DBZ játékban, mert ugye az elmúlt jóóó sok évben a PC híján volt a fighter játékoknak, de mostanság elkezdtek megint megjelenni rá. Gondoltok itt a Street Fighterre, MK-ra vagy épp a Narutora...szóval remélem hamarosan Gokuék is tiszteletüket teszik PC-n :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák