Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taragas

    aktív tag

    válasz Shodan #18 üzenetére

    Volt társaság, és egy darabig úgy nem volt unalmas se, főleg hogy új játék, és alap elgondolás sem rossz. De amikor sorozatban jönnek veled szembe a hibák, hiányosságok, és pl van már játék tapasztala az embernek más játékokkal, amiknek kicsit hasonló rendszerük van(itt pl a loot rendszer, és a gearelést értem, vagy küldikben), akkor kezdi látni az ember, hogy milyen hiányosságai vannak valójában a gamenak, és 100 óra után jön igazán rá, hogy nem tol bele még 200 órát, ami csak kínszenvedés lenne, és nem szórakozás, mert egyenlőre nincs értelme.

    Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

  • LÁZ

    addikt

    válasz Shodan #18 üzenetére

    látod, gondolom a béta után nem tudta eldönteni, hogy érdekli e :D

    én 259nél járok, a hangulat nagyon adta amíg a városban kellett bóklászni, vannak hibái, ez tény, és elég lassan őrölnek az ubi malmai is a javításokat/szankcionálásokat illetően, de sztem ha nem akar az ember a darkzone-ban bóklászni, akkor is megéri megvenni.

    Én azt sajnáltam leginkább, hogy a sztori után ott marad kb kihasználatlanul a teljes város /persze vannakmár napi missönök, de azokat hamar meg lehet csinálni/, ahogy néztem, most fognak plusz nevesített boss-okat /utánpótlás frakciókat/ is rakni a városba, így azért sztem vonzóbb lehet azoknak is, akiket a darkzone hidegen hagy.

    Ha csak 30-50 órát rak bele az ember, akkor már simán megéri, mert solo-ban simán bele megy annyi a bámészkodással/mert a város lenyűgöző/, és a gyűjthető cuccok összeszedésével.

    [ Szerkesztve ]

    insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

  • vegitossj7

    addikt

    válasz Shodan #18 üzenetére

    Yep. Az ember tényleg látja benne a potenciált, grindol rendesen, mocsok sok időt ver bele, míg rájön, hogy fölösleges volt. Teljesen. Lvl. 30-ig elfogadható, onnan jön a zuhanás/grindolás. Ezért 5/10. Az 1.2 lehet változtat valamit, de a mindenidők leginkompetensebb fejlesztőbrigádjától ne várjunk túl sokat szerintem. Ez volt az én vesztem is. 1,5 hónapja be sem lőttem a játékot. És nem sokat vesztek, még 2 hónapig be ee lèpek, akkor is "endgame" gearem lesz.

    Aki szerint 100 óra után is izgalmas, az már a Stockholm-szindróma jeleit mutatja. Agar.io-val vannak emberek, akik 2-3 ezer órát tolnak bele. Közben meg egy szar.

    [ Szerkesztve ]

    Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Új hozzászólás Aktív témák