Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz D1Rect #10 üzenetére

    Ja, a GfWL egy másik kategória, az szerintem feltűnhetett, hogy kb. ott szidom, ahol érem. Mondjuk sok kapcsolatom azért nincsen vele.

    az android meg miután megvettem a telefonom rá 1 hónapra már van.

    Azért ez így elég rossz szöveg. Ezzel az erővel a Live-ra Magyarországon csak 1 évet kellett várni. Hiszen én egy évvel a bevezetése előtt vettem Xboxot, tehát én azóta várok :D

    A valós helyzet az, hogy közel három évükbe került ezt az állapotot elérni, és ráadásul úgy, hogy médiapiacterük nincs is, tehát a felhasználók ilyen téren több éves hátrányban lesznek.

    Ennek semmi köze ahhoz, hogy én szimpatizálok az MS-el vagy nem. Majd akkor fogok "bezzeg"-ezni, ha a WP7 1 év alatt megoldja a piactér bővítést, mint ahogyan ígérik (elvileg őszre meglesz). Na meg az lesz még lényeg, hogy mellé kapcsolódnak-e esetleg Zune-os lehetőségek. Egy Zune Pass pl. eléggé le tudna venni a lábamról - bár köztünk legyen szólva, sok esélyt nem látok rá sajnos.

    (#11) Keldor papa: App Store, tehát az Apple-ös megfelelő? Persze, már jóideje elérhető. Kiegészítés: 2008 óta.

    (#12) FRENK1988: Ja, tényleg lehetne írni, hogy Android Market, bár az egyik konkurens Store, a másik meg Marketplace, ráadásul előbbi rég elérhető itthon, szóval szerintem kevesen értik félre :)

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák