Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stellaz

    addikt

    válasz Goose-T #16 üzenetére

    A cikk arról a félelemről szól szerintem, hogy gibsz jakab elmegy majd egy állás interjúra az amazonhoz, akkor esetleg az lesz a feltétel, hogy engedi-e beültetni azt a csippet, amivel majd a exoskeletont kell irányítania a raktárban.

    Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

  • stellaz

    addikt

    válasz Goose-T #18 üzenetére

    Az elvit leírtam, a gyakorlatit majd kiguglizod, ha érdekel, sajnos nincs rád több órám, hogy szakszerűen összeeszedjem

    Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Goose-T #102 üzenetére

    Nézd, mit mondjak ?

    Ezután :

    "Már amennyit eddig elért, az elég ahhoz, hogy beírta magát vele a Civilizáció világtörténelmébe. Őt nem SZAKEMBER-nek, hanem Steve Jobs-szal egyetemben Látó Ember-nek tartom. Olyan "varázsgombás"-nak, aki eddig MINDIG meg is valósította a halucinogén álmait. (Beatles: The Yellow Submarine.) A világnak szüksége van egy olyan f@szra, aki a saját pénzén egy Tesla sportautót lő kis a Naprendszerbe. Ennyivel több a NASA-nál dolgozó könyökvédős hivatalnokoknál."

    hiába kezdek el Musk ellen érvelni, parttalan az egész, mert ez nem egy szakmai elismerés hanem egy rajongás, ugyan olyan mint mikor szakad bele a pénz a Doge coin-ba mert Musk-nál lement 1-2 feles aztán rászakadt a twittere.

    Ezután :

    "Musk szerepe nagyon kártékony a világban. A zsenije, a szervező készsége, a szorgalma, a víziói, a messiás tudata, a megalomániája, az erőforrásai megspékelve a kialakult személyi kultuszával sajnos olyan elegy, amiből nagyon sok rossz dolog is kisülhet.
    Ez az ember már elhitte, hogy amit ő kitalál, az mindenkinek jó lesz, az emberek egy jelentős része pedig ezt fenntartások nélkül elfogadja. A valósághoz ennek így semmi köze már, de a kör bezárult."

    hiába kezdek el Musk mellett érvelni, szintén parttalan az egész, mert ez meg ugyan az a vallásos rajongás csak ez nem pozitív hanem negatív irányba.

    Szóval mit kellett volna írnom ? Belemehettem volna mélyebben abba, hogy mi az én véleményem a témával kapcsolatban , felvázolhattam volna, hogy szerintem mennyire nagy súlya van ebben a konkrét technológia kérdésben az etikának például , de minek ? Hogy valaki leírja, hogy ha nem akarom becsippelni az agyam az Amazon miatt, akkor hozzájárulok hogy a kerekesszékesek ne csak mozgássérültek maradjanak hanem nyomorékok is ?

    Nincs hozzáfűzni valóm a vitához, de azt hozzáfűztem, hogy már az első harmadnál megbántam nemhogy azt, hogy elkezdtem olvasni, de azt is hogy tudok olvasni.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák