Új hozzászólás Aktív témák

  • spadge

    tag

    válasz TheSaint #30 üzenetére

    Én cpu-ban intelesnek számítok ugye, de nem bigott módon. Reméelm, most bejön az AMD-s fiúkáknak, és alternatívát tudnak mutatni. Soha nem voltam elégedetlen az AMD vga-immal. Szerintem nem állítanak többet magukról, mint amik valójában. Vannak/voltak mindig is jó alternatíváik valakiknek (nem nekem) cpu, apu szinten is. Nekem azért szimpi a vörös oldal talán egy kicsit jobban, mert maga a fejlesztési irányzat, még ha nem is feltétlen totálisan trendekkel azonos, akkor is zseniális. Ha nem egy adott vga generációra koncentrálunk, hanem egy globális IT piacra, akkor mint afféle kíváncsi ember, kutat más megoldások felé. A végső cél ugyan az, hogy egyre jobb, és magasabb szintű technológia legyen használható. Szüksége van ezért az Intelnek és az nVidianak is az AMD-re. így kerek a sztori..szerintem.
    Ezért mondom, hogy úgy helyezkednek a piacon, ahogy a legjobb nekik a maguk 3.3 miliárdos értékükkel, szemben az nvidia 7.3 milliárdjával, vagy az intel 113 milliárdos becsült értékével.
    Szerintem tisztességesen állják a sarat, igaz mondjuk ez photoshop, vagy illustrator alatt nem vígasztal. :D

Új hozzászólás Aktív témák