Új hozzászólás Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz oriic #15 üzenetére

    Őszintén szólva nem ismerem más munkáit, viszont nem is azt vitatom milyen szakember.

    Számomra úgy tűnik, hogy az eddigi hírekből inkább az árad, ebben a sorrendben hogy;
    - ez kiknek a játéka (del Toro - Kojima)
    - ki lesz benne az arc
    - ja és mellékesen ez egy SH title...

    Bizonyára csak én akadok fenn ezen, de mintha csak felhasználnák az SH címet, hogy neve legyen a dolognak, pedig akár egy teljesen független produkció is lehetne...

    Az ismert személy mint főszereplő - fentebb már írtam pár sort róla.
    Szerintem egy ilyen játéknál nincs szükség arra, hogy a főhős "arcot" kapjon - amennyire megállapítható - tisztán marketing célból.
    Mire fel?
    Csak fél szemmel láttam részeket a sorozatból, amiben szerepelt, de folyton ott lesz egy "felesleges" asszociáció vele kapcsolatban; "ő az a zombis fószer".
    Én komolyan nem hiányolom ezt egy SH-ból... Semmi bajom az easter egg-ekkel, cameo-kkal, sőt!
    De ez már más...

    Bár belegondolva... lehet csak azért drámázok ezen, mert nem néztem/nem szerettem a kérdéses sorozatot, meg egyébként sem szimpatikus a tag...
    Lehet, hogy inkább csak arra vágynék, hogy ennyi év után vissztérjén a sorozat a gyökereihez, netán legyen végre egy visszatérő karakter az előző részekből... Legyen olyan arc ami fémjelzi a sorozatot, ahogy a RE-nek Leon vagy Claire...
    Nemcsak mindig új és új, egymástól független karakterek, hogy végül már inkább marketing szemponttá válik ezek külső megjelenése.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Új hozzászólás Aktív témák