Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz pomorski #9 üzenetére

    Minden naprakészen tartok, ebből alig volt még gondom, ha pedig van akkor jön a visszaállítás. Úgyhogy nyugodtan mehet fel a GE, bajod valószínüleg nem lesz belőle. Sőt én a játékoptimalizálós részét is engedélyezem és a FIFA 17 így fut - mutatja persze oszlops nézetben hogy mit miről mire változtat. Meg vagyok vele elégedve.

    Még annyi megjegyzés: amennyiben keresel valami komolyabb akár külföldi GE topikot - vagy NVIDIA topikot és a friss driver megjelenése után vársz mondjuk 1-2 napot vagy max 1 hetet és közben nem történik anyázás akkor mehet fel. Amikor hibába futottam - nem volt vészes - rákerestem és találtam is egyből olyan fórumot ahol erről ment a vita már legalább egy napja tehát egy ilyen fórumon sokkal hamarabb kibukik ha van valami gond másik példa: az AVAST antivirus legfrissebb build-jében valami inkompatibilitás van/volt az OVERWATCH nevű játékkal erre viszonylag hamar jött a panasz tehát ha valaki használja ezt a játékot akkor inkább ne frissítsen, kritikus programoknál érdemes valamilyen fórumát követni ahol az esetleges problémák hamar kiderülnek pl. egy zenelejátszónál nem akkor dráma ez vagy hasonló kevésbé jelentős programnál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák