Új hozzászólás Aktív témák

  • dsk976

    csendes tag

    válasz verybigboy #237 üzenetére

    Én [itt] leírtam, hogy mi kell hozzá. Ha mono jack dugón kapja a jelet, akkor a hangszóró jobb és bal csatornájára is ugyan az a jel kerül, tehát monoban szól. Sőt, akár forrást is lehetne váltani egy [ilyen] vagy egy [ilyen] közbeiktatásával, de nekem nincs rá szükségem.

    Én így oldottam meg, hogy bluetooth-on is lehessen párban használni őket. Kell egy bluetooth vevő, amiről a két oldalt vezetéken visszük a két hangfalhoz. (Ha már a gyártó képtelen volt beletenni ezt a funkciót, amit még a 10-20 dolláros fülesek is tudnak.)
    Viszont a [bluetooth vevőmmel] nem vagyok megelégedve. Csatlakozáskor, illetve lejátszás elkezdésekor/végén zavaróan "csattan" vagy "pattan". Olyan, mintha kikapcsolna/bekapcsolna és olyankor a hangfalakra kerül valami durva jeltüske. Ilyesmit olcsó bb fajta bluetooth hangszóróknál is tapasztaltam korábban. Esetleg ezzel a [Ugreen bluetooth RCA] vevővel van-e valakinek tapasztalata, hogy jó-e, zajmentes-e? Nem szeretnék 20 dollárt kidobni az ablakon hogy kiderüljön, hogy esetleg ez se különb!

Új hozzászólás Aktív témák