Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rsf

    senior tag

    válasz kolopele #30 üzenetére

    Nem tudom, te honnan veszed ezeket, mert nekem teljesen mások a tapasztalataim.
    Külföldön 3x-4x a bér mégis a munka mennyisége és tempója kevesebb mint itthon sokszor jóval… Ez fizikai munkára is igaz.
    De volt már olyan, hogy külföldön a gyárban megtiltották, hogy 12 óránál többet legyünk bent, mert ott nem szabad. De ha a főnökön múlt volna akkor 16 órát is ott lettünk volna.
    Amikor végeztünk a velünk együtt dolgozó német csapatot elküldték 1hét rendkívüli szabira mert súlyosan megsértették a munkaidőjüket a 12 órázással. Nálunk semmi sem történt.
    Ez pedig egy elmaradott országban volt nem is ezen a kontinensen és nem fizikai munka volt.
    A példákat sorolhatnám de én a másik oldalon állok. Szerencsémre hiány szakma az enyém és én élek a lehetőségeimmel. De miért ne a főnök is ezt csinálja.. Sőt a médiából is ez ömlik.
    Nincsen lelki ismeret furdalásom. Mondjuk a munkát el kell végezni kifogástalanul.
    Egyszerűen nem értem, hogy nálunk mi kell még, hogy a cégek és a vezetők észbe kapjanak.
    Megfélemlítve mit várnak a dolgozóktól??

    “Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

Új hozzászólás Aktív témák