Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz opr #14 üzenetére

    Én hiszek neked, viszont minden létező teszt videóban csak azt látom, hogy a gépek alapból jóval felszereltebbek, mint amik nálunk vannak. Például sehol nem látok 4GB ramos gépet tesztelni külföldi csatornákon, nálunk meg abból annyi van hogy dunát lehet rekeszteni vele. Most pl kiadták az új Acer Swift1 es sorozatot Celeron 4500U van. Az még hagyján is talán. De hogy 4GB rammal és nem bővíthető kiszúrják az ember szemét. Röhej tényleg. Mit kezdjen vele? Win11 bebootol és megáll az élet. A másik, hogy az itthoni gép típusszámok még véletlenül sem léteznek a gyári adatbázisokban. Értem ez alatt (saját tapasztalat) HP, Lenovo, Acer gépeket is. Egyik sincs a listában még véletlenül sem, amit itt megvesz az ember. Szóval ebből nekem megint az jön le, hogy megkapjuk a másod vagy inkább harmadosztályú szart. Saját úgyszintén garanciális tapasztalatokkal élve.

    MSI notit kettőt vettem pár év különbséggel. Az első egy két hónapot bírt és kaput, visszakaptam valami csoda folytán az árát. A második egy napot sem már gyári hibás volt a hűtése, ár vissza.

    HP 630 as széria. Kiválóan bírta a gar lejártáig. Az után ugyanis 2 héttel mindkét gépben megdöglött az akksi. Azon kívül a gép még évekig szépen muzsikált.

    Lenovo noti. Na itt rengeteg volt már.
    17 collos notijaim sok volt eggyikkel sem volt sok gond.
    15 colosból párom örökölt tőlem egy S145 öt Celeron 4205U CPU val, a gyári 4GBs ram helyett egy 8-assal. Évek óta kiváló a gép, cirka 100% os akksival. Vicc. Vigyázvan is van rá és mai napig hangtalan. Nyilván nem egy erőmű.

    Érintős Lenovo C340-em kettő is volt, a hajszárítő kutyafüle volt hozzájuk képest. Hangosak voltak. Az Intelest visszavittem, mert a képernyő egy kis mozgástól is már remegett a gép a sarokban. Pénz vissza úgy, hogy meg sem nézték...

    Amit általánosságban elmondhatok az összes 150, bár a V14-esem 160 volt, notikról, hogy eddig főleg a Lenovo, olyan szinten putri TN panellel szerelő őket, hogy már hányok tőle komolyan. Tudom én hogy megvan a ár érték arány a tervezett elavulás, de szerintem afrikába jobb gépek kerülnek, mint ide a szemét tároló hazájába.

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Új hozzászólás Aktív témák