Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz PROTRON #49 üzenetére

    1650s-sel azért 200k-ból éppen-éppen de össze lehetett hozni gépet újan értelmes alktrészekkel, 4c/8t cpu-val - akár intel, akár amd, 16gb rammal, 500-as ssd-vel
    picivel többért pedig 6c/12t cpu-val is
    most is lehetne, ha lenne 1650s 60-65e körül ahogy volt, nem pedig 200-től ( :
    ram drágult még, de 200-ból azért összejönne
    max nem lenne mondjuk szuper halk, az még plusz pénz hogy olyan táp, vga és cpu hűtő is legyen

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • waverider

    senior tag

    válasz PROTRON #49 üzenetére

    hahaha kedves baratom, Te vagy aki ezt teszed.:C
    az arfolyamok fuggvenyeben valtozik minden, erre Te sem, sem az Msi, sem a HP, de meg az Amazon v az eBay sem tud hatasal lenni.
    a szallitasi koltseg es a vam + afa szerinted nem emeli meg az MSI arat?
    azert kerul majd otthon minimum 520e-be.
    ezzel szemben a 244e also alapar az meg kevesebb is mint a kb. 300e amit irtam az eredeti #20 hsz-ban.

    ez az ami a vammal es afaval es hazaszallitassal egyutt is csak jelenleg 370e
    es igen meg mindig nem jol all a forint/emelkedett a dollar
    de akkor is az 520e MSI es a 370e HP kozt, hogy nem latod a kulonbseget az nekem magas.
    amit irtam az valos, ha nem megy a matek es meg lusta is vagy utannajarni a dolgoknak, meg ugy is, h valaki segito szandekkal a szadba ragja h mit is kellene es hogyan, h jo cuccokat gyari garanciaval olcsobban megszerezz, akkor sajnalom.
    legalabb tiszteletlen ne legyel. reszemrol lezartam. old meg magadnak.
    ha valaki szeretne segitseget varom szeretettel privatba. igyekszem megtalalni 10-15 eves tapasztalattal a legjobb ar/szallitasi ertek-aranyt az ahitott cuccra. :R

    Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

Új hozzászólás Aktív témák