Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chriskross

    aktív tag

    válasz kabibara27 #25 üzenetére

    Nekem is van egy pixelhibám, de szerencsére csak a sarokban (sarokba szorult :)) ). Én már három hónapja (ahogy megjelent, már vettem is meg) próbáltam megoldást találni a pixelhibámra, de sajnos se a masszázs :) se egyéb idióta program nem használt neki...meg elvileg azok csak beragadt pixelre vannak kitalálva...csak azt nem értem, hogy az én pixelem is beragadt pixelnek néz ki (világos képernyőnél nem látszik /a piros ég folyamatosan/) és mégse javítható...wlant a turbo gomb melletti gombbal tudod bekapcsolni. Egyszer megnyomva csak WLAN (zöld a jobb oldali led), kétszer megnyomva BT (két a led), háromszor megnyomva WLAN és BT bekapcsolva (világoskék a led). Ha esetleg vki talál ENE CIR és a másik eszközhöz XP-s drivert, legyen szíves és szóljon, mert egy picit idegesít, hogy nincs hozzá. Még anno a videokártyához se adtak normális XP drivert és úgy kellett összehaxolnom hogy jó legyen :) A cikk tényleg jó. Nekem már sz@*rá karcolódott és majd meglátod, hogy ahogy lecsukod a kijelzőt majd szépen egy keretben lesznek a karcok rajta (1,5cm-re a szélétől). Jah és még valami: a HOT START gombot, hogy a fenébe kell beprogramozni? Egy fórumon se és a használatijában se találtam rá választ.

Új hozzászólás Aktív témák