Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz flymi #6 üzenetére

    Hogy mennyire űzöm, az jó kérdés. Még ált suli 4. osztályában kezdődött, mikor "ráébredtem" hogy mennyire lehet érzéseket átadni egy fogalmazással is. Majd 7. vagy 8. osztályban született az első novellám, nyelvtanórai unalom közben a füzet hátuljába. Azonnali értékelést is kaptam a nagy odafigyelésem miatt :DDD Szakközépben született pár további ötlet, majd 18 éves korom után tört rám az írás kényszere sok alkalommal. Igazából a novellák vonzottak a fentebb már taglalt okok miatt, de születtek versek is szép számmal. Indultam pár versenyen verssel és novellával, illetve kisregénnyel is, ahol eredménnyel, díjjal, vagy csak jó szóval gazdagodtam. Csak sajna évről-évre kellett szembesülnöm azzal, hogy ha nincs pénzed, akkor lehetőséged sincs. Hiába jó valaki abban, amit csinál, ha vannak mások akik nagyon sz... rosszak ugyanabban, de van pénzük vagy pártfogójuk, esetleg celeb, akkor annak egy nap alatt szerződése lehet a kiadónál. Ez van.
    Talán ez miatt is picit megkeseredve, egyre több dologra rálátva laposodott el az aktivitásom, talán épp ez miatt sok egyéb dologgal foglaltam el magam. De az írás kényszere vagy szenvedélye ötökre megmarad :) Ezért is blogolok olykor, vagy fórumozok sokat, vagy segítek másoknak kisebb-nagyobb dolgokban, vagy írok verset rendelésre. Összegezve az írásról, tudom, hogy mit szeretnék, csak a helyem nem találtam még meg :B
    A későbbiekben biztos jövök ide pár verssel is, hátha kedvet kap pár csendes tehetség is a közösségben, aztán igazi kincsekkel ajándékoznak meg bennünket, ahogy eddig is akadt pár valódi gyöngyszem a tagok tollaiból :R

    Szerk: Neked pedig itt a lehetőség a publikálásra ;) :K

    [ Szerkesztve ]

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák