Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Kirrr #20 üzenetére

    Kit érdekelnek a 10 évesek? Ott a (18) minden dobozon. Amúgy meg a konzolzsokéknak nem mindegy? Lehessen szaladgálni meg lőni, azt meg lehet hidegháborúban is. Semmivel se volt nagyobb és gyorsabb tűzerő a Modern Warfare-ben vagy Ghosts-ban, mint pl. a 60-as évek közepi Black Ops-ban.
    Bár szerintem a drone-ok használata nem úgy van az Advanced Warfare-ben sem, hogy csak úgy bármikor, amikor a gyerek akarja.
    De egy koreai vagy vietnami háborúnak én is örülnék, ezek ráadásul eléggé hanyagolt témák, és sok hangulatos küldetés, pálya lehetne egyjátékos módban és multiban is. Bár én még egy első világháborús játékot sem utasítanék el a legutóbbi COD-ok grafikájával és a World at War brutalitásával. Kevés olyan komoly játék van, ahol be merik vállalni, hogy a nagy kaliberű fegyver meg a robbanás leviszi a végtagokat. Bár komolytalan hentelős FPS nem is nagyon van, a Bulletstorm volt ilyen mókásan brutális legutóbb szerintem, és az már 4 éves, de előtte sem volt jellemző.

    Amúgy még egy amerikai gyerek is megunhatja, ha minden évben ugyanaz a környezet fogadja, másrészt ez egy olyan márkanév lett, hogy akkor is megvennék, ha Stoneage Warfare lenne a címe, és kövekkel, bunkókkal és mamutagyarakkal hadakoznának benne... bár erre én is beneveznék. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák