Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz , #39 üzenetére

    Pedig a 4-et nagyon gyorsan végig lehet játszani. 15 perc egy lövés nélkül.:D
    Amikor megkér a metroszexuális mostohaapád, hogy várd meg az asztalnál,
    mert egy kis dolga akadt, de mindjárt visszajön, akkor várd meg. (Visszajön.)

    Happy end! Mert amúgy egyik lövöldözős befejezés sem túl jó... Két "aljadék"
    közül válaszd ki, hogy melyiket támogatod (én mindig a kisebbik rosszat), de
    a végén kiderül, hogy tökmindegy! Mert mindkettő beteg. Vki felvetette, hogy
    tkp. még az is jobb lenne, hogy Pagan Mint alakítod, kiirtva a "terroristákat"...

    Ettől függetlenül nem rossz játék! De a 3 volt anno a nagy durranás.*:))
    A kettő meg olyan, hogy rá kell érezni a hangulatára. Ha beszippant, akkor az
    is kiváló játék. De nem kevésbé dilemma: rossz van és rosszabb. Nem fekete
    fehér a világ, ez benne a jó, de azért nem vmi katartikus élmény a szereped...
    Inkább elgondolkodtató, elszomorító. De ha megfog, van hangulata az tuti.:K

    Az első szerintem a szörnyes részig volt okés: onnantól a végtelen rakétával
    felszerelt rakétakezű trappoló szörny kicsit hazavágta a játékélményt.:DDD Egy
    pár alkalommal azért végigvittem: anno grafikailag is ütős volt (benchmark),
    na meg tetszett, hogy egy adott szitut többféleképpen is meg lehet oldani.:K

    *: oké, a fizikai bugok néha fájtak, de legalább fun videókhoz jó alapot adtak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák