Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Uh, elég régi ez a fórum, de most találtam rá, mert éppen keresgéltem, vajon nem készült-e el már a Black Mesa befejezése. Nos, nagyon úgy néz ki, az egész egy nagy átverés volt. A Black Mesa nem más, mint egy fordított demó: nem egy kis részt játszhatunk a játékból, hanem majdnem az egészet - azaz csak a vége hiányzik. ez egy nagyon ravasz húzás volt. Szerintem soha nem is volt tervezve, hogy később hozzácsapják a végét ingyen! Arra gondolhattak, hogy ha kiadnak róla egy nyúlfarknyi demót és azt kipróbáljuk, még nem lenne elég ahhoz, hogy később megvegyük a teljes verziót. Hiszen egy régi játék feljavított grafikával, semmi több. De ha kiadnak egy majdnem teljes játékot ingyen, és elhúzzák a mézesmadzagot, hogy később a vége is letölthető lesz még mindig ingyen, sokkal többen rámozdulnak, és ha már egy majdnem teljes játékunk van, akár el is jutottunk a demó végéig, nagyobb lesz a csábítás, hogy megvásároljuk hozzá a végét, vagy akár a teljes játékot. Csak annyi hiba csúszott a dologba, hogy még mindig nem adták ki a végét ill. a teljes verziót, a jó ég tudja miért, és mára gyakorlatilag megfeneklett az egész projekt. A Steam is érdekelt volt a dologban, hiszen akár olyanok is letölthetik (csábító volt valóban) akiknek addig nem is volt Steam azonosítójuk (pl. nekem..) és emiatt regisztráltak. Mára van egy 12GB-os Steam mappám, ami semmi más, csak a Source és egy befejezetlen játék. Nem szándékoztam, és ezentúl sem fogok vásárolni tőlük semmit. Ingyenes játékok meg nem nagyon vannak. Döntöttem, letörlöm az egészet és kilépek a Steamből. Kipróbáltam, tényleg csodás lett a játék grafikája, jó lett volna így is végigvinni. De a vége nélkül nincs semmi értelme. Ma már csak egy jókora lim-lom a vinyón, ami helyére értelmesebb dolog is kerülhet.

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák