Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz dezz #28 üzenetére

    Pontosságban és reakciósebességben a kettő között ott az agyonutált wii kontroller, már nem követem a híreket, nem tudom ott már van-e térbeli érzékelési lehetőség...nem is érdekel, nagyjából arra használható mindegyik hogy hadonássz, hatalmas pontosságot nehéz és nem is akarnak leprogramozni, nem arra van igény, ha meg kijönne (remélem ha más nem sonynál majd hegesztenek) akkor azért meglesném! De hát..sok esélye nincs.
    Mindkét gyártó lassan, körülményesen és drágán másolta le (továbbfejlesztve, de ha nem jött volna wii ma lenne move és kinect? nem, ez a hatalmas tény, hogy majmolásról van szó, ráadásul mindkét cucc irányítója drágább) a wii megoldását és programkínálat sem az igazi. Move azért nekem is jobban tetszik mivel komolyabb játékokat is lehetővé tesz, de azt sem venném meg, a kinectet sem veszem meg. A piac egyértelműen az idiotizmusi/hülyülős igényt hirdeti, én határozottan azt merem mondani, hogy (az ilyen szempontból anno kritizált) nintendora komolyabb címek jelentek meg mint eddig a kinectre..

    A következő generációban jó nagy torzszülöttek jöhetnek létre, ki újítja meg alapkontrollert (nagyon kéne) ki nem, ki adogat majd ki ezer irányítót mint nintendo, ki nem..a normális, egy héten pár órát játszókat meg szerintem letojják majd :).

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz dezz #32 üzenetére

    Nem felejtettem el, de az mint megoldás halálra volt ítélve. Mindegy milyen technikailag ha a használhatatlan kategóriával vetekszik a felhasználási lehetősége. Kicsit túlbonyolítja a dolgokat sony, pl egy szimpla nagyon jó fajta notis egértapipad is megoldás lehetett volna pl az fps dologra...de láttuk az ibm mini pöckét, az is jó nagyobb kiadásban és egy játékkategória ki is pipálva, az alapkontrollerbe szerintem NEM kell mozgásérzékelő.

    Rezegjen és lehessen pontosan irányítani bármilyen stílust vele, nem kitűnően és realisztikusan vagy mi a fene, de pontosan. Szerintem ez lenne egy alapfeltétel egy alapkontrollernél, sajnos egyik megoldás sem nyújtja ezt.

Új hozzászólás Aktív témák