Új hozzászólás Aktív témák

  • drzsoo1

    aktív tag

    Ez az akku probléma kissé kiábrándító. Jelenleg a telefon pont akkora készenléti idővel rendelkezik mint az előző Atrix-om. Kb 2 óra kijelző használat, és 1 óra telefon mellett a nap végére ha szerencsém van, még haza tudok érni, mielőtt lemerült. Az android assist szerint az android ui és a motocare a legnagyobb fogyasztók, a többi program alig eszi az akkut. A 80 % a kijelző és a hívások. Próbáltam a kijelző fényerőt a minimumra venni, pont nem látni rajta semmit. Nekem úgy tűnik a legutóbbi bugfix amit pár napja kaptunk nyirta ki így az uzemidőt. A a szomorú, hogy pl hétvégén, amikor alig használom a telefont, simán lemerült 50 % alá estére. Az 1% hibát én még nem tapasztaltam. A másik ami gáz az a fényképező. Sokat használom makró fotózásra, néha gyalázatos képeket csinál, ráadásul nem tudok csak 5 mp képet lőni, holott nekem elég lenne a kisebb is. A makro fotózásban az Atrix porig alázza a moto g-t. Próbáltam más fotó programot is, camera zoom még sokkal rosszabb, az pl nem fókuszál még manuális fókusz üzemmódban sem.

    Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

Új hozzászólás Aktív témák