Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery1987

    őstag

    válasz AnNa997 #587 üzenetére

    Szia!

    Én kicsit több mint 1 hónapja használok egy sima G5-öt. Telekomnál vettem de független. Ha 30-40 körül keresel jó telefont akkor ezt vedd meg. Nincs bajom a Xiaomi termékeivel magam is szemezgettem velük de alapon sem használom ki a dualSIM adta lehetőségeket, így örültem hogy volt ebből 1 SIM-es változat.

    Én még 29.970ért vettem annyiért simán bestbuy, most 35 ezer azt hiszem, annyit is simán megér. Főleg, hogy az MM-ben 60 ezer a dual SIM-es ugyanezzel a speckóval.

    Na, szóval én teljesen meg vagyok elégedve vele. Vegytiszta Android 7.0 2018 márciusi biztonsági csomaggal és biztosan jön rá a 8.0 amivel még jobb is lehet ennél. Tetszik a felület egyszerűsége, a Moto funkciók tök jók, egyik sem haszontalan vacak, az üzemidő teljesen jó, 2-3 naponta töltöm attól függően mennyire használom. A minősége simán vállalható, a fémbetétes hátlap még dob is rajta, a 3,5mm-es jack megléte öröm, és nagyon jól szól a telefon fülhallgatón át. Nekem nagyon tetszik majdnem olyan mint a Philips mp4-em pedig az sem gyenge. Előtte MediaTek-es telefonom volt és most Qualcomm-os...ég és föld. A 2GB RAM simán elég nekem legalábbis. A kijelző nagyon szép, éles képet ad ezen a 5"on a FullHD felbontás és nem fekszik meg tőle nálam a proci. A Snapi 430 sokáig elég lehet. Közepes játékok jól mehetnek rajta én nem vagyok mobilon játszós...inkább PS4 :DD

    Ha tudsz ilyet venni a T-nél akkor nincs kérdés, meg kell venni!

    [ Szerkesztve ]

    "A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

Új hozzászólás Aktív témák