Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slyd

    csendes tag

    válasz MC Pite #770 üzenetére

    "Más, zseblámpa progi ami működik defyvel van? (Remélem olyan alap, hogy szinte felesleges a kérdés, de hátha mégse...)"

    Biztosan van/lesz, mivel led-es a villanója. Azt meg a xenonosokkal ellentétben lehet folyamatosan bekapcsolni károsodás nélkül.

    A tokkal kapcsolatban meg az a véleményem, hogy gigantikus baromság. A kijelzővédő fólia az még csak-csak, de a tok... Maximum egy vékony szilikon tok azoknak a fanatikusoknak, akik 4 év múlva újként akarják majd eladni. A másik az szerintem teljesen feleslegesen vastagítja meg, az amúgy sem kicsit telefont...

    [ Szerkesztve ]

  • Memmaao

    addikt

    válasz MC Pite #770 üzenetére

    Ugyan hadd kérdezzem meg, hogy egy keményített kristályüveg esetén mi értelme van egy fóliának???? A T650-es S.E.-om is keményített kristályüveges volt (még csak nem is gorilla-glass) és 3 év során egyetlen karcot sem gyűjtött be, pesig esett aszfaltra, betonre, zsebben hordtam és semmi. A szilikon tok még csak-csak érthető, mert a műanyag azért benyomódhat, de a fólia??

    [ Szerkesztve ]

    My name is Bond, James... Dean.

  • zsirfecske

    addikt

    válasz MC Pite #770 üzenetére

    úristen folyton reagálnom kell annyi mindent írtok összevissza, meg sok az új, aki nem tud visszaolvasni 5millió hozzászólást már.

    szóval MC Pite, hozzád van a legtöbb szavam:
    a füles csatija teljesen patent, az hogy nem megy be az apa csatlakozó műanyagjáig sztem tökmindegy, az aranyozott csatlakozónak ugyan mi baja lesz azon a 2 mm-en ahol levegőn van? gondolom ez a kompatibilitás maitt van így, hogy bedughasd a fülest máshová is. hehe

    "a ne hülyéskedjenek már"-t arra értettem hogy minek fólia/tok bármi rá? a lényege pont a strapabíró kialakítás. aki mindenáron tokozni akar az vegyen galaxy s-t vagy szifont! én személy szerint be nem tenném semmibe.

    a karcosodás meg en bloc nem téma, higgyétek már el hogy ellenáll neki. az ujjlenyomat meg a kosz meg a zsír ott van, de ha letörlöd egy ronggyal makulátlan vadonatújnak néz ki lassan 2 hét zsebben hordás után is (nomeg ugye én picit teszteltem is 2 sör után). majd ha a kezetekben lesz nézzétek meg ellenfényben oldalról az üveget, nagyon érdekes a belső "felülete". sok szónak is egy a vége: fóliát rátenni istentelen marhaság, feleslegesen rontja a képminőséget.

    zseblámpa megy. Led Flashlight-ot használok, többi (főleg egyéb Motorolás telóra való LED lámpa app) nem ment, bár biztos lesz erre is saját. ehhez van widget, bár sztem kicsit túl nagy meg nem a legszebb az ikonja, úgyhogy ha lesz szokásos villanykörtés moto widget rögtön cserélem :)

    optimális avi formátum: standard xvid hdtv rip, brutálisan jól néz ki a 624x352 a kijelzőn és rockplayer simán viszi normális felirattal. letöltöd, felteszed és megnézed, nem kell tökölni vele. vagy megnézed dlna-n, bár ezt ebbe az irányba még nem teszteltem :)
    és légyszi ne írjunk olyat, hogy "Mivel a defyben sincs hw rásegítés" ha egyszer van. oké, volt olyan lejátszó, amivel némely videó fagyott ha be volt kapcsolva a hw accelerate, de mikor kikapcsolom azzal is ment nézhetően :) oké, 720p mkv/mov egyelőre képregény ezt aláírom, de semmi más nem szaggatott vele miután elkezdtem okosan használni a telefont..

    ja, jut eszembe remote torrentezéshez feltettem Transdroid appot, gyönyörűen vezérlem vele a transmission-ös letöltéseket a popcorn hour-omon (LAN-on és weben egyaránt, mindezt fél perc konfigurálás után, úgy hogy egyszerűen tudok váltani közöttük, attól függően hogy otthon vagyok-e). ez kb. hihetetlenül óriási számomra, nem kell pc-s browserrel bohóckodni ha csak el akarok indítani valamit ami várólistán van.

    nbg:
    névjegy szinkronizáláshoz tuti van app, a vcf-be mentés és beimportálás pedig simán járható (bár nem teszteltem), feltéve hogy nem rendszeresen/automatikusan akarod.

    a hw pedig omap 3610 + powervr sgx 530 ahogy már volt róla szó 100x (vagy 3630-as 800 mhz-en, sztem édesmindegy), minden szalad rajta.

    "DEFY (Europe) Upgrade to Android 2.2 planned for Q2 2011" ez viszont gáz, mondtam én hogy kiegyeznék a márciussal :( viszont amit még nem tudok, hogy ha t-nél vagyok független defy-al akkoris megkapom t-től az ota frissítést kiadáskor, vagy csak a t-s verziót?

Új hozzászólás Aktív témák