Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz csmat #30602 üzenetére

    Gondolj bele mennyi Defy-t eladtak már a szolgáltatók. A nagy számok törvénye alapján ebből pár kerül is vissza a szervízbe (már csak a Motorola generációkon keresztül használt hangszórói miatt is). Mi értelme lenne ha ezeket utólag függősítené? Főleg, hogy valószínúleg direkt függetlenül adják (marketing miatt - és ez most nem a szolgáltatóknak kedvez hanem a Motorolának, akik még így is a béka segge alatt vannak,hogy ennyi Defy fogy).
    Én is örültem volna ha piros lencsés (bár akkor sem biztos, hogy kihasználtam volna) de szerintem aki HD videózni akar, annak nem telefonnal kellene. A WVGA meg szépen megy a zöld lencséssel is. Az akksi alatti számból a gyártási idő derül ki, de ha a kódrészlet első betűje amit keresni kell Q, akkor már eleve egész új a telefon, tehát szinte biztos, hogy zöld lencsés.

    proger: na akkor még egyel újabb is mert az enyémen JOREM_U3_3.4.2_179-2
    Szerintem erre amúgy már egyből lehetne a CM7-et feltenni (persze betartva a szükséges lépéseket) és akkor eleve gyorsabb és letisztultabb lenne. De nem rábeszélni akarlak, mert lehet te nem is szeretnéd csak gyárival használni. Csak nem tudom vajon az egyel újabb bootos is fogadja-e rendesen amit fentebb írtam, hogy nálunk arra frissül ha ittenit veszel. Ha igen, akkor az is megoldás, de erre remélem majd más is rábólint mert amit mondok nem 100%

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák